Jste zde

Informace pro občany

Informace o hospodaření obce Kocelovice v letech 1997 až 2009.

Komentáře

Jestli tady někdo není přihlášený těžko se dá identifikovat a tak je de facto nepostižitelný
Jak to je admine????

admin může zjistit ip adresu z vašich komentářů a podle ip adresy se dá zjistit z jakého počítače byl komentář odeslán, neni to lehké, ale jde to

je to lechké ... stačí mít jen příslušné pravomoce na síti .

v tomto dělá starosta velkou chybu ... tady díky tomu že je to otevřené se může veřejně obhájit ... jestli ovšem to tady zavře šuškanda pujde obcí stále jen on startí možnost do toho zasahovat ... a na fasádě jeho polityky přibyde další vrub o kterém se bude drbat ještě hodně dlouho .. z mého pohledu má jen tři možnosti :
1. "zatloukat" (ale v příším období nebude jisto jitě zvolen.navíc si znepřátelý většinu obyvatel),
2. podat plné vysvětlení (a uklidnit situaci v obci , přeci jenom je to jeho povinnost)
3. rezignovat (pokud udělal za své působnosti nějakou velkou botu, mělo by to bejt otázkou cti)

Když neodstoupí tak at zastupitelstvo hlasuje o jeho odvolání.Jestli ne je potřeba vyvolat nové volby.Nebo at sám odstoupí.
Alternativ je víc.

a co veřejné referendum o vypráskání bonzáků a prudičů z vesnice?! Táhl bys a šoupal nohama!

Pudeš první

Neskutečné, co si dovolí kdosi, (myslím, že většina z nás už tuší kdo) vůbec vypustit z pusy, respektive napsat na veřejné stránky. Hanbou obce není pan Vonášek, Ing. Lukáš, ani nikdy jiný ze zastupitelstva, ať minulého či současného, nýbrž náš drahý obecní Anonym:( Smutné!
Slíbila jsem sice, že již nebudu do této diskuze "o ničem a o všem:D" přispívat, ale ještě jednou, NAPOSLEDY, mi to nedá!
Kocelovice jsou dobrou obcí k žití a bydlení, pokud by měli patřit pod Lnáře, určitě by to nebyla žádná výhra /jak tu taky někdo-kdosi prohlásil/, zrovna nedávno mi jeden známý z Koupě říkal, jak se mu líbí to, že se u nás něco děje, dělá se hřiště, přičemž u nich nemají děti ani jednu houpačku.
Chtěla bych také vyzdvihnout práci SDH Kocelovice, respektive členů, kteří se akcí účastní, ať už se jedná o brigády, pořádání kulturních akcí, či péči o hasičárnu a zásahové auto. To také není v každé obci samozřejmé. A nikdo z "nových-lepších" zastupitelů s nimi nic společného nemá.
Opravdu nechápu, co se některým spoluobčanům na naší krásné obci nelíbí, je jaro, Velikonoce za dveřmi, sluníčko svítí a my si máme nechat otrávit život někým, kdo má potřebu bezdůvodně vyvolávat konflikty?! NE!
Chtěla bych ještě za sebe požádat administrátora, aby zauvažoval o úplném zrušení diskuze, je ostuda, co za plky si tu může kdokoliv, nejen kocelovák přečíst... uznávám, že diskuze byla dobrý nápad, ale proto aby měla význam, musí být podnětná, což tato očividně není:(

S pozdravem Martina Boušová, DiS. (ta, co dle chytrého Anonyma odešla do Prahy za žrádlem), studuje tady a pracuje na kanceláři starosty MČ Praha 1, takže má možná trochu páru o tom, jak funguje obecní zřízení.
Případné dotazy a podněty od Anonyma, i jiných už nebudu řešit na těchto stránkách, nýbrž na mailové adrese bousovamartina@centrum.cz
Těším se na případnou poštu. Krásný den.

Hm podívejte když nenapíšu jméno tak se automaticky objeví anonym.
To už pak můžete vyjmenovat celou obec.A když to "víte" tak to sem napište!!
Podle všeho sem píše víc lidí jako anonym a ne jeden jak se snažíte to tady prezentovat.

No a ted to je Martina Boušová jak jednoduché je to prohodit

Snad vidíte jak lehce se dá tady manipulovat bez ověření a na základě toho někoho obvinovat??

možná by bylo dobré, povolit diskuzi pouze registrovaným uživatelům, otázka je jestli by se chtěl někdo registrovat.... : )

Já tě žádám, abys smazal komentář víše od Jaruška Boušová a ještě komentář někde na první stránce který jsem měla psát taky údajně já a začíná slovy napsal pseudoanonym. Já tyto komentáře nepsala a nehodlám aby tu vyseli jiné než teré jsem napsala opravdu já.

no jo, ale jak mam vědět, že jsi to ty a ne někdo, kdo se za tebe vydává, je to prekérní situace....

Třeba proto že požaduji smazat jen ty dvě poslední protože ty předtím jsem psala??? Třeba protože U první který požaduji smazat začíná napsal pseudoanonym(což mělo znamenat že to píše pseudoanonym a chtěl ukázat že se může vydávat za kohokoli). A třeba proto, že je jasně vidět že poslední přísěvek který chci smazat napsal někdo jiný?

Větší drzost než od vás jsem v životě nezažila. Jak si můžete dovolit podepsat se na veřejnou diskuzi jménem jednoho z diskutujících? I kdyby to bylo jako ukázka zmalnipulování proč si nevymyslíte nějaké neexistující jméno a předvádíte to na mém????Všechny komentáře kromě toho co jste psal teď a toho co někdo(možná opět vy) psal na první stránce a začíná slovy napsal pseudoanonym, jsem psala já a nikdo za mě!!! Žádám o smazání vašeho komentáře psaného mým jménem!

Martino, ano bude se dělat dětské hřiště, když na ni Svaz žen dostane dotaci. Snažili jsme se přesvědčit pana starostu, aby nám na něj dal peníze, ale bylo nám řečeno, že obec nemá 50tis na dětské hřiště?! Dost smutné, že, když vezmeme v úvahu, že obec hospodaří s rozpočtem 1,9 mil Kč a nemá 50 tis. na dětské hřiště?!

Vy tu děláte ze starosty skoro nadpřirozenou bytost... přeci o tom, co se bude a nebude dít, nerozhoduje sám, pokud vím, v zastupitelstu vás sedí devět... :)

Ano, to je sice pravda, že je nás tam devět, ale když proti dětskému hřišti je tam většina, tak nic nezmůžeme. Mě jen mrzí, že pro důchodce obec dělá co může-a to je samozřejmě dobře, takhle to má fungovat, na druhé straně by ale měla podporovat i malé děti. Většinový názor je ale takový, že jich v naší obci stejně žije málo, tak proč pro ně něco dělat.

Já myslel, že to dětské hřiště bude, sice od svazu žen, ale že jsme se na tom domluvili... to jsou věci asi chodím jinam

Bohužel, ze zákona může starosta podepsat, prodat cokoliv a nemusí se ptát obecního zastupitelstva.Na to aby se to nedalo by musela být rada obce.

Bohužel, ze zákona může starosta podepsat, prodat cokoliv a nemusí se ptát obecního zastupitelstva.Na to aby se to nedalo by musela být rada obce.

.

Tim si teda nejsem úplně jistej... jestli si to teda pamatuju

Lenko prosím přečti si zápis ze schůze ZO ze dne 26.11.2010 bod 5b
Děkuji.

V bodu pět b) zastupitelstvo obce projednalo žádost Českého svazu žen Kocelovice o pronájem části stavební parcely st. 94/1 v k.ú. Kocelovice (zahrada u obecního úřadu) za účelem vybudování a provozování dětského hřiště v obci. Zastupitelstvo s pronájmem souhlasí. Obec Kocelovice zveřejní záměr obce pronajmout část uvedeného pozemku za účelem vybudování a provozování dětského hřiště. Nájem za pronájem části uvedeného pozemku bude stanoven jako symbolický. Hřiště vybuduje a bude provozovat ČSŽ Kocelovice. Zastupitelstvo přislíbilo podporu při předfinancování uvedeného projektu. Projekt bude financován z dotací MAS SOB, o kterou požádá ČSŽ Kocelovice.

Martino, zvažuju možnosti... ale nemyslím si, že zrušení diskuze "obecní nasranost" vyřeší, bylo by pěkný, kdybychom se dokázali dohodnout...
ale zatim se to k tomu bohužel ani neblíží...:(

Já souhlasim s loginem do komentářů

Pojem login (z anglického log in), případně sign in označuje v počítačové terminologii proces přihlášení k účtu (tedy autentizaci) pomocí uživatelského jména a zpravidla hesla nebo certifikátu. Ekvivalentně pojem logout, případně logoff či sign out označuje proces odhlášení.

Ano a já jsem pro to, aby se každý musel zalogovat, když chce psát do této diskuze, přičemž lidé dva nemohou mít stejné uživatelské jméno. Tedy musí provés login aby něco napsali. Chápu, že to možná na těchto stránkách nejde. Nevim co je na tom nepochopitelné.

je možné se zaregistrovat a psát pod svým uživatelským jménem..

No právě, je možné, ale není nutné:)

At se to nechá tak jak je.sl. Boušové už perlili akorát dost.
Jinak tady nebude nikdo psát.A nevím jestli jste si všimli , že na obranu bývalého vedení obce se ozvali akorát sestry Boušové, sl.Čadková, proč asi ?A básní jak to je v obci skvělý a báječný!!A taky tady nejvíc "vyřvávají"!!
NO snad to tady nebudou řídit a určovat co se sem bude psát a jak?!

Snad jméno !!si to nějak pletete

Na poslední schůzi obecního zastupitelstva si mne pan starosta postěžoval, že jsem v komentáři ze dne 4. 4. neuvedl úplné informace.

Daný komentář zněl takto:

Návrh na smazání. Byl jsem požádán panem starostou, abych diskuzi zrušil a komentáře vymazal. Snažil jsem se mu vysvětlit, že dle mého názoru problém nezmizí, když se o něm přestane mluvit, a přemluvit ho, aby zde svou práci obhájil. Bohužel mluvil jen o trestních oznámeních a právnících. Myslím, že každý má právo vyjádřit svůj názor, a proto tomuto návrhu zatím nevyhovím.

Pan starosta je hrubě nespokojen s výše uvedeným zněním, a proto vyhovuji jeho žádosti a doplňuji komentář o následující větu:

Dne 4.4. mi pan starosta také sdělil, že jakákoliv diskuze na těchto stránkách je pod jeho úroveň a že pokud má někdo něco na srdci, může mu to sdělit osobně přímo do očí.

Doufám, že nyní je moje interpretace úplná a pan starosta bude spokojen, protože na můj návrh, aby komentář doplnil osobně či mi sdělil nějakou přesnou textaci, kterou bych zde umístil, se mi dostalo zamítavého stanoviska.

Stránky

Vše o Drupal.