Jste zde

Stav v obci

Názory a komentáře k dění v obci můžete vkládat zde.

Komentáře

Dobrý den,

opravdu nevím co si mám o této obci myslet.Části lidí je všechno jedno, druhé části ne a na tu začínají útočit ti kterým jak se zdá začíná vadit, že už si nebudou moci s obcí dělat co se jím zlíbí.Navíc to řvaní (na obou starnách)svědčí, že v této obci nebudete asi tak všechno kóšer jak by se zdalo.Prosím pana starostu aby zaujal stanovisko k obecním událostem.Zdá se, že skončila idylka ale možná že to pomůže si konečně ujsnit kdo na čí straně stojí a proč.Vídím to tak že na veřejném zasedání se poperou, no doufám že ne.

Jsem názoru že " Prohlášení" ma být na www.kocelovice.cz a ne na www.kocelovice.eu.
Tak já si založím www.kocelovice.com. Toto prohlášení mě uráží jako svobodného člověka.Myslím si že na www.kocelovice.eu nemá co dělat at si to dají na cz. Mimochodem když si zadáte www.kocelovice.cz tak tam je napsaný že to jsou oficiální stránky.Bohužel je problém v tom že na www.kocelovice.cz se nic neděje a tak tam nikdo nechodí a jestli už to prohlášení tam je tak at se tam vyjmenují a podepíšou konkrétní lidé a at je z toho listina založená v obecním archivu.

Toto prohlášení považuju za vrchol arogance k projevu svobodného slova a tak na protest si zakládám vlastní stránku www.kocelovice.............

A budu si tam psát co chci a budu bojovat s každým kdo se mě pokusí utnout.
Protože projevit názor je právem každého!!!!

čím víc stráne, čím víc informací, čím víc názorů - tím lépe.

Vše o Drupal.